خبرفوری
امروز :
چهارشنبه - ۲۵ تیر - ۱۳۹۹
ساعت :
Image

رایابان بهترین گزینه برای حل مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

رایابان پلتفرمی است که می تواند بهترین تکنسین های IT و ICT را به مشتریان و شهروندان عزیز معرفی نماید و از شروع ارتباط مشتری با این پلتفرم تا انجام کامل و صحیح خدمت مورد نیاز وی، بر این چرخه نظارت کامل و موثر داشته باشد.

بنیانگذار مجموعه استارت آپ "رایابان" در گفتگوي اختصا صي با خبرنگار شرق ناب گفت: در جامعه ما هم مثل بقیه جوامع توسعه یافته اهمیت فناوري و آشنایی و افزایش دانایی نسبت به دنیای الکترونیک، تکنولوژی و ارتباطات در فضاهای مجازی جمعی ادراک شده و مردم و اهالی این حرفه روز به روز در این زمینه رشد و پیشرفت نمودند.
حمید امینی با تاكيد بر به روزرساني و بهنگام بودن اين فناوري ها افزود: طبیعتاً در این شرایط قشری از جامعه -چه برای پیشبرد مسائل و فعالیت های مربوط به شغل خود و چه برای زندگی شخصی- به مصرف کننده این تکنولوژی ها بدل شده اند و قشر دیگر نیز این فعالیت ها را به عنوان شغل حرفه ای خود برگزیده اند.
بنیانگذار مجموعه نوآفرين(استارت آپ) "رایابان" در ادامه تصريح كرد: از زمان ورود فناوري های نوین هم چون رایانه، لپ تاپ، شبکه و .... به ایران  تا به امروز، چالش های بسیاری پشت سر گذاشته شده و برای هر کدام هم راه حلی ایجاد شده است و صد البته رابطه بین مصرف کنندگان این خدمات و ارائه کنندگان آن نیز وارد مرحله حرفه ای تر و تخصصی تری شده و یک بازار رقابتی نیز شکل گرفته است.
وي با بيان اينكه وقتي در ابزارهاي فناورانه خود دچار مشكل مي شويم، سوالات متعددي ذهن ما را درگير مي كند، ادامه داد: در اين زمان ما مرتباً  به اين فکر می کنیم كه چقدر طول می کشد تا وسيله ما تعمير و درست شود؟ و آيا اصلاً درست مي شود؟! براي تعمير آن به  كجا مي توان اعتماد كرد كه از كيفيت خوبي برخوردار باشد؟ هزينه تعمير آن چقدر است؟ مبادا فايل ها، تصاوير و اطلاعات شخصي ما به سرقت رفته و حريم خصوصي ما تهديد شود؟! اينها سؤالاتي است كه همواره در مواجه با يك مشكل در ابزارهاي مبتني بر فناوري مطرح شده و ما  به دنبال جواب مطمئن و قاطع آن می گردیم.
امینی در ادامه افزود: در اين راستا ما برای اطمینان بیشتر از اطرافیان هم مشورت می گیریم که آن ها نیز تجربه های مثبت و منفی زیادی از ارائه دهندگان این خدمات دارند و بعضاً با گفته های آن ها بیشتر مردد می شویم و این جاست که به خلاء مجموعه ای       پی می بریم که یقین داشته باشیم مورد اعتماد است، پایین ترین تعرفه ها را داراست، یک هفته ما را منتظر نمی گذارد، در سریع ترین زمان ممكن رسیدگی می کند، ضمانت رضایت دارد، حرفه ای ترین نیروها را در اختیار دارد و مهم تر از همه حفظ امنیت اطلاعات شخصی ما را هم در ارائه خدمت تضمین نماید و اصلاً برای حفظ آرامش و راحتی ما کارشناسانش را به منزل یا محل کار ما اعزام می نماید، آن هم بدون دریافت هزینه اضافی و بيشتر!.
وی  با تبيين دغدغه هاي خود از راه‌اندازي اين مجموعه تصريح كرد: با توجه به مشكلات و دغدغه هاي فوق، ما به اين نتیجه رسیدیم كه همین نیاز و نگرانی ها، نگرانی بقیه مردم نيز هست و کمر همت و پشتکار بستیم تا خلاء شرایطی نوین که بتواند این نگرانی ها را پشت سر بگذارد را برطرف نماييم و در این بین استارت آپ "رایابان" متولد شد.
حمید امینی  با بيان مطالبي درخصوص ايده خلق شده در اين مجموعه، توضيح داد: رايابان، پلتفرمی است که مي تواند بهترین  تکنسین‌های IT و ICT را به مشتريان و شهروندان عزیز معرفی نماید و از شروع ارتباط مشتری با این پلتفرم تا انجام کامل و صحیح خدمت مورد نیاز وی، بر این چرخه نظارت کامل و موثر داشته باشد.
وی افزود : شهروندان عزيز در هر زمانی که به هر خدمتی در زمینه رایانه، لپ تاپ و ... نیاز داشته باشند،  خیلی ساده مي توانند با رایابان ارتباط برقرار کنند.
بنیانگذار "رایابان" درپایان گفت علاقه مندان می توانند برای دریافت اطلاعت بیشتر به  سایت (www.rayabaan.com)مراجعه کنند.

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.