خبرفوری
امروز :
دوشنبه - ۵ مهر - ۱۴۰۰
ساعت :
Image

اصفهان

هر زمان از شهر یا استان اصفهان صحبت می شود، بی گمان تصویری از زیبایی و فرهنگ و تاریخ به یاد ما می آید. استانی با قدمت بالا و مهد فرهنگ و تمدن از دیرباز تا كنون كه در دل كشور ایران قرار گرفته است. برخی استان ها از جمله استان كم نظیر اصفهان از جمله استان هایی می باشد كه در هر فصلی پذیرای گردشگران و دوستداران خود می باشد. استان و شهرستان های استان اصفهان نیز همانند شهر اصفهان از هنر و تاریخ بی بهره نمانده اند و در برخی مناطق از شهر تاریخی اصفهان نیز پیشی گرفته اند. شهر و استان اصفهان از همه لحاظ جمعی از بهترین ها را در خود جای داده است. از نظر تاریخ و بناهای تاریخی كه زبانزد می باشد تا جایی كه سال ها پایتخت فرهنگ و هنر جهان اسلام بوده است. از نظر صنعت هتلداری و گردشگری نیز مهد بهترین هتل های ایران و زیباترین اقامتگاه های مدرن و سنتی می باشد. كافی است فقط یكبار با رزرو هتل در اصفهان و سفر به این استان خاطراتی به یاد ماندنی را در ذهن خود ثبت و ضبط كنید. در این مقاله گردشگری شما را با یكی دیگر از زیبایی های این استان یعنی روستای قارنه اصفهان آشنا می كنیم. روستایی با قدمت 7000 ساله در 45 كیلومتری شهرستان اصفهان.

اجرای 25 عنوان برنامه در منطقه 10
مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان از اجرای 25 عنوان برنامه به مناسبت فرارسیدن چهل و یکمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در این منطقه خبر داد.

رایابان پلتفرمی است که می تواند بهترین تکنسین های IT و ICT را به مشتریان و شهروندان عزیز معرفی نماید و از شروع ارتباط مشتری با این پلتفرم تا انجام کامل و صحیح خدمت مورد نیاز وی، بر این چرخه نظارت کامل و موثر داشته باشد.